Depto Perla Norte
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Depto Perla Norte Mar del Plata appartement biedt uitzicht op de zee en bevindt zich binnen 25 minuten loopafstand van het winkelcentrum Los Gallegos in Mar del Plata. Het maximale aantal gasten van het appartement van 55 m² is 4.
Dit 2-badkamer appartement bevindt zich in de La Perla wijk van de stad, op 2 km afstand van de Plaza Colón. Depto Perla Norte appartement ligt op 30 minuten te voet van het Playa Punta Iglesia in Mar del Plata.
Voor extra gemak zijn een bidet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Verder beschikt de badkamer over handdoeken.
Depto Perla Norte appartementen bieden een complete keuken met een koelkast, een broodrooster en een oven voor de voorbereiding van uw eigen maaltijden. Als u een vroege vlucht hebt vanaf Mar del Plata, ligt deze accommodatie op 5 km van Ástor Piazzolla.
- Locale bezienswaardigheiden
- Almafuerte3925 km
- National University of Mar del Plata3119 km
- Capilla Divino Rostro4231 km
- Barrio Chauvin4152 km
- Estatua de Astor Piazzola3286 km
- Monumento a la madre2046 km
- Teatro El Galpon de las Artes2500 km
- Polideportivo Islas Malvinas4392 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ástor Piazzolla8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Depto Perla Norte appartement.
Gasten van Depto Perla Norte appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het winkelcentrum Los Gallegos, op 25 minuten loopafstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Plaza Colón (2 km) en het Playa Punta Iglesia (2,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Depto Perla Norte appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 20 minuten lopen om van Depto Perla Norte appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Depto Perla Norte appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Depto Perla Norte appartement is $137. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 55 vierkante meter. - ❓
Zijn er wasfaciliteiten in Depto Perla Norte appartement?
Absoluut, biedt Depto Perla Norte appartement het gemak van een wasmachine.